O mnie

          Jestem osobą, która lubi ludzi i w związku z tym swoją zawodową ścieżkę poprowadziłam tak, by nauczyć się pomagać im fachowo. Podczas wielu rozmów prywatnych i zawodowych zauważyłam, że coraz więcej ludzi ma problem w rozwiązywaniu kryzysów, trudnych sytuacji, a czasem „zwykłych” problemów i wobec tego obszarem mojego działania jest przede wszystkim pomoc w adaptacyjnym przepracowaniu kryzysów osobistych i zawodowych, dzięki któremu otrzymujemy potencjał do dalszego rozwoju, ucząc się nowych rzeczy i nabywając zupełnie innych kompetencji. W ten sposób, mówiąc najprościej, pomagam ludziom podnosić jakość ich życia.

Jestem certyfikowanym coachem, coachem kryzysowym, trenerem rozwoju efektywności osobistej i zawodowej, certyfikowanym trenem persolog®, dzięki czemu mogę w swojej pracy wykorzystywać profesjonalne i skuteczne narzędzia szkoleniowe, które są opracowywane i wdrażane przez międzynarodową firmę szkoleniową.

             Posiadam doświadczenie zawodowe związane z:

  • pomocą w rozwiązywaniu trudnych sytuacji w obszarze życia prywatnego i zawodowego,
  • rozwojem efektywności osobistej i biznesowej,
  • organizacją pracy,
  • zarządzaniem czasem,
  • a także wsparciem działań sprzedażowych, marketingowych i szkoleniowych.

Działalność charytatywna

Odkąd pamiętam, zawsze pomagałam ludziom. Pomoc innym sprawiała, że moje życie nabierało głębszego sensu i między innym dlatego wybrałam zawód, w którym na co dzień jestem skupiona na drugim człowieku. I o ile człowiek dorosły potrafi w mniejszym lub większym stopniu prosić o pomoc, o tyle tym najmniejszym jest po prostu najtrudniej. W związku z tym obecnie najmocniej jestem związana z dwiema organizacjami, które pomagają dzieciom:

  1. , w której jestem jedną z tzw. Stałych Pomagaczy – na stronie fundacji (www.siepomaga.pl) przedstawione są wszystkie zbiórki pieniędzy na chore dzieci;
  2. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce (wioskisos.org) – należę tutaj do Klubu Przyjaciół SOS, zaś jako firma do programu „Dobra firma SOS”; stowarzyszenie pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom.

Zarówno fundację, jak i stowarzyszenie wspieram systematycznie w miarę swoich możliwości finansowych. I tu, i tu pomagać możemy i jako osoba indywidualna i jako firma, wobec czego i Ciebie zachęcam do włączenia się w tego rodzaju pomoc.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Beata Rybak

Napisz do Nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy?

Wyślij proszę wiadomość.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kreacja ul. Wybickiego 2/7 05-820 Piastów, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty, jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.