O mnie

Moje życiowe motto:

Zbuduj nową jakość Swojego JUTRA, zacznij od SIEBIE!

Jestem osobą, która lubi ludzi, która bardzo lubi pomagać ludziom. W związku z tym swoją zawodową ścieżkę poprowadziłam tak, by nauczyć się wspierać ich fachowo, by pomagać im w sposób profesjonalny i rzetelny.

Jestem certyfikowanym coachem, coachem kryzysowym i coachem kryzysowym w biznesie oraz certyfikowanym trenem persolog®, dzięki czemu mogę w swojej pracy z klientem wykorzystywać:

  • specjalistyczną i praktyczną wiedzę popartą moim wieloletnim doświadczeniem zawodowym
  • profesjonalne i skuteczne narzędzia szkoleniowe, które są opracowywane i wdrażane przez międzynarodową firmę szkoleniową.

Podczas wielu rozmów prywatnych czy zawodowych zauważyłam, że coraz więcej ludzi pragnie podnieść jakość swoje życia, chce żyć na wyższym poziome równie w obszarze osobistym czy zawodowym. Zaobserwowałam także, że ich głównym problemem jest to, że nie wiedzą, jak tego dokonać, jakie kroki należy podjąć i w jakiej kolejności, by przejść przez proces, w wyniku którego osiągną wysokie rezultaty, pozwalające im cieszyć się spełnionym i szczęśliwym życiem. Postanowiłam wówczas znaleźć rozwiązanie i opracowałam niekonwencjonalną metodę pracy z klientem, którą nazwałam coachingiem pro&rozwojowym. Wyjątkowość tej metody polega na tym, że łączy ona w sobie najbardziej sprawdzanie i najskuteczniejsze elementy, techniki i narzędzia coachingu tradycyjnego, biznesowego i kryzysowego, które pozwalają klientowi dokonać autentycznej zmiany i systematycznie budować nową jakość życia.

Działalność charytatywna

Odkąd pamiętam, zawsze pomagałam ludziom. Pomoc innym sprawiała, że moje życie nabierało głębszego sensu i między innym dlatego wybrałam zawód, w którym na co dzień jestem skupiona na drugim człowieku. I o ile człowiek dorosły potrafi w mniejszym lub większym stopniu prosić o pomoc, o tyle tym najmniejszym jest po prostu najtrudniej. W związku z tym obecnie najmocniej jestem związana z dwiema organizacjami, które pomagają dzieciom:

  1. , w której jestem jedną z tzw. Stałych Pomagaczy – na stronie fundacji (www.siepomaga.pl) przedstawione są wszystkie zbiórki pieniędzy na chore dzieci;
  2. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce (wioskisos.org) – należę tutaj do Klubu Przyjaciół SOS, zaś jako firma do programu „Dobra firma SOS”; stowarzyszenie pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom.

Zarówno fundację, jak i stowarzyszenie wspieram systematycznie w miarę swoich możliwości finansowych. I tu, i tu pomagać możemy i jako osoba indywidualna i jako firma, wobec czego i Ciebie zachęcam do włączenia się w tego rodzaju pomoc.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Beata Rybak 

Napisz do Nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy?

Wyślij proszę wiadomość.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kreacja ul. Wybickiego 2/7 05-820 Piastów, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty, jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.